Pereettevõtte Aspringcleaningndresson Building ́ u  haru Viimsi Koristus on spetsialiseerunud peaasjalikult kodukoristusele.

Oleme koristusturule toonud uue konseptsiooni – regulaarkoristusel tegutseb korraga kaks inimest. See on algusest peale olnud meie esmane prioriteet.

Miks? Kui sellekohast teenust tellitakse, tuleb reaalset tööd tegema 1 inimene. Kindlasti on nii mõnigi peremees või naine teinud kodus põhjalikku kraamimist, ning märganud, kuidas terve maja puhul võib kuluda isegi mitu päeva. Sellest tekib ka loomulik järeldus, et rahuldustpakkuva ja põhjaliku tulemuseni ei suudeta üksinda jõuda. Piiranguteks on nii füüsiline võimekus, kui ka aeg. Kõige enam aga ähvardab töötegijat läbipõlemine ja motivatsiooni langus, kuna kodukoristuses on kõrged nõudmised aga samas ei ole sobilik jääda liiga kauaks kellegi koju toimetama. Kui pidevalt kell tormab ja palju on teha – ongi loogiline, et päris niihästi ei suudagi! Isegi, kui tegelikult väga tahaks.

Nende järeldusteni oleme ettevõtte omanikena ise jõudnud, tehes ise tööd ning teades täpselt, millised eeldused peavad olema heade tulemuste saavutamiseks.

Seepärast leiamegi, et oleme tulnud koristusturule täitma seda kohta, kus ei olda rahul „ ühe koristaja” konseptsiooniga ja tahetakse paremat tulemust. Samas on kahe koristaja eelis kindlasti veel see, et kraamimine saab kiiremini tehtud, aidatakse üksteist kui vaja vaipa kloppida vms. Oleme täheldanud, et niimoodi toimetades püsib hea tuju, motivatsioon ja tegutsemistahe. Mis on kindlasti üks väga oluline aspekt.

Seega hinna kujunemises on kindlasti konseptsiooni/tulemuse pool ja sinna juurde loeb veel kui suur on koristatav kodu, sagedus ja töödemaht. Arvesse tuleb sedagi võtta, kas ja kui palju on elamises näiteks neljajalgseid sõpru (koerad-kassid) ja ka väikelapsed, kes mõnikord võivad kodu päris sassi ajada või mõnusad menüüjäljed jätta nt klaasidele.

Koristushinna sisse on arvestatud ka tööjõu maksud ja tarvikute ning ainete kulud.

Meeldivat koostööd soovides!

Senta ja Jane